USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laiki Lieldienās

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Lieldienu svētku brīvdienās, 30. martā un 2. aprīlī, Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļa un Talsu slimnīcas Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts (SMPP) strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos slimnīca aicina iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās novērota situācija, ka uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt medikamentiem receptes. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Tradīcijas godinot un pavasarim mostoties, bieži vien mājās tiek ienesti ziedi, bērzu zari, pūpoli, piemirstot, ka šajā laikā mostas ne tikai augi, bet arī kukaiņi, tajā skaitā arī ērces. Pirms ienesat zaļumus mājās, kārtīgi apskatiet un nopuriniet tos, lai izvairītos no iespējas ērces ienest telpās. Īpaši svarīgi to ievērot vietās, kur uzturas bērni vai vecāka gājuma cilvēki. Rūpēsimies par sevi un tuviniekiem!

Ai, zaķīti garausīti,
Kā es tevi sen gaidīju
Ar raibām oliņām,
Ar kadiķu ziediņiem.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca novēl priecīgas, piedzīvojumiem bagātas Lieldienas!