phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Informēs par aktualitātēm veselības aprūpē

slimnica

Ceturtdien, 12.aprīlī plkst. 10.00 SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina ikvienu interesentu apmeklēt Informācijas dienu par veselības aprūpi Ventspilī.

Sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteju, Informācijas diena tiks organizēta Daudzfunkcionālajā ģimenes atbalsta centrā "Ventiņmāja", Ventspilī, Talsu ielā 39.

Informācijas dienas ietvaros stāstīsim par aktualitātēm veselības aprūpē (jaunie diagnostikas izmeklējumi, aktuālās vakcīnas, jaunie speciālisti, u.c.), aizvadītā gada sasniegumiem, kas būtiski ietekmēs turpmāko veselības aprūpes kvalitāti, kā arī iepazīstināsim ar aktuālāko informāciju par gaidīšanas rindām un to veidošanās iemesliem uz valsts finansētajiem pakalpojumiem.

Informācijas dienā ar iedzīvotājiem tiksies Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā ārste – valdes locekle Linda Mičule.

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties Informācijas dienā, jo tā ir iespēja ne tikai uzzināt aktualitātes klātienē, bet arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

11.04.2018.