phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā darbu uzsācis jauns oftalmologs

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Kurzemes acu centrā ambulatoro pieņemšanu aprīlī uzsācis oftalmologs Mārtiņš Ābelītis.

Pieprasījums pēc oftalmologu konsultācijām arvien pieaug, tādēļ aktīvi tiek meklēts risinājums un piesaistīti jauni speciālisti pakalpojuma pieejamības nodrošināšanai ambulatorajiem un stacionāra pacientiem.

Šobrīd gaidīšanas rindu garums uz valsts apmaksātu ambulatoro konsultāciju pie oftalmologa Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā vidēji ir 8 mēnešu garumā, savukārt maksas pakalpojumiem tie ir vidēji 6 mēneši. Informējam, ka gaidīšanas rindu garumu ietekmē dažādi faktori, piemēram, finansējuma nodrošinājums, speciālistu skaits un pieejamība, u.c.

Pēdējā laikā gaidīšanas rindas pieaugušas speciālistu saslimšanas dēļ, tādēļ aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un pacietīgiem, iespēju robežās tiek darīts viss, lai samazinātu gaidīšanas rindas! Gaidīšanas rindu mazināšanai tiek apzināti pacienti, kam pieraksti ārsta prombūtnes laikā aizkavējušies, piedāvājot konsultāciju veikt pie jaunā speciālista Dr.Ābelīša. Šobrīd Dr.Ābelītis pieņem pacientus noteiktos laikos un dienās, bet sākot ar oktobri, pacientu pieņemšanu veiks uz pilnu slodzi.

Konsultācijas pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistiem iespējams pieteikt zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai piesakot vizīti klātienē.

11.04.2018.