USG kabinets

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laiki valsts svētkos

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Valsts svētku brīvdienās, 1. un 4.maijā, Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļas strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas.

Pirms svētku dienā 30.aprīlī ambulatorais bloks strādās pēc iepriekšēja pieraksta bez izmaiņām, bet Asins sagatavošanas nodaļā Ventspilī, asins kabinets būs slēgts saistībā ar Valsts Asinsdonoru centra laboratorijas darba laika izmaiņām. Asins donoriem būs iespējams nodot asins komponentes sākot ar maija otro nedēļu jeb 7.maiju.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos slimnīca aicina iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās novērota situācija, ka uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt receptes medikamentiem. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sveic svētkos!

26.04.2018.