USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sveica 200 dzimušo bērniņu

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, par godu Latvijas valsts simtgadei, Dzemdību nodaļā sveicam šogad katru 100 dzimušo mazulīti un šodien devāmies sveikt jauno ģimeni no Talsiem, kuru mazulītis ir slimnīcā 200 dzimušais.

Nez no kurienes uzradies tas-
Klēpī ievēlies kamolīts mazs.
Saulē sārti vaidziņi tvīkst,
Vai lielāku laimi maz vēlēties drīkst!

7.maijā Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā Nikolajenko ģimenē tika sagaidīts pirmais bērniņš - veselīgs puisītis Aleks. Puisītis sver 3,560 kilogramus un ir 54 cm garš.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku Nikolajenko ģimenei, pasniedzām piemiņas dāvaniņu – siltu plediņu, vienreizlietojamos paladziņus, pamperīšus un “Laimes poga”, kurai aizmugurē iezīmēta Latvijas simtgades simbolika. Ģimene saņēma arī, mazulīti sagaidot, Brāļu Grimmu pasaku grāmatu ar ierakstītiem kolektīva novēlējumiem.

Ģimeni sveica šodien, 10.maijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, galvenā ārste – valdes locekle Linda Mičule, Dzemdību un Ginekoloģijas bloka vadītājs Sergejs Gurjanovs, kā arī Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl veselību un daudz prieka mirkļu ģimenei!

10.05.2018.