USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Dzemdību nodaļā dzimušo mazuļu pēdiņas sasildīs pensionāru biedrības darināti zābaciņi

slimnica

Jau par tradīciju, maija pirmajās nedēļās, ir izveidojusies tikšanās ar Ventspils pensionāru biedrības „Ventspils Liedags” pārstāvēm, kas ar mīlestību un rūpēm ir darinājušas adītus zābaciņus dāvināšanai Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem.

Šī ir jau trešā reize, kad Dzemdību nodaļā viesojas pensionāru biedrība. Uzadīto zābaciņu skaits arvien pieaug un šogad tas sasniedzis rekordlielu skaitli 150! “Sākotnēji ideja bijusi, simtgadei par godu, sagatavot 100 adīto zābaciņu, bet uzsākot adīt, to skaits arvien palielinājies,” sacīja pensionāru biedrības vadītāja Marija Kuzmane. Zābaciņu darināšanā piedalījās ap 20 rokdarbniecēm.

Uz svinīgo tikšanos ar Dzemdību nodaļas pārstāvjiem un slimnīcas vadību ieradās piecas rokdarbnieces Mārīte Daukste, Austra Bērziņa, Dzintra Druste, pensionāru biedrības „Ventspils Liedags” vadītāja Marija Kuzmane un idejas autore zābaciņu darināšanai Dzemdību nodaļai - Irēna Reinholde.

Satikšanās prieks ir liels, jo prieks kuru dāvinot nodeva Dzemdību nodaļai, nodosim tālāk jaunajām ģimenēm. Par dāvinājumu valdes priekšsēdētājs Juris Lācis izteica sirsnīgu pateicību: “Šogad Dzemdību nodaļā dzemdību skaits ir palielinājies, salīdzinot ar 2017.gadu, par to lielu paldies jāsaka Dzemdību nodaļas kolektīvam, kas savu darbu veic izcili, tādēļ arī ģimenes arvien vairāk izvēlas mazulīti laist pasaulē tieši Ventspilī, bet to sirsnību un mīļumu ģimenes saņem arī no Jūsu puses, no Jūsu ar mīlestību darinātajiem rokdarbiem. Priecājamies par Jūsu iniciatīvu uzsākt un turpināt tradīciju. Liels paldies visām rokdarbniecēm, kas piedalījās zābaciņu tapšanā!”

Idejas autore zābaciņu darināšanai Dzemdību nodaļai - Irēna Reinholde

11.05.2018.