phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir pieejama labākās izšķirtspējas mamogrāfijas iekārta

slimnica

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā 25.maijā, plkst. 13:00 tiks svinīgi atklāta jaunā mamogrāfijas iekārta, kā arī pasākuma ietvaros, 1.stāva konferenču zālē plkst. 14:30 ikvienam interesentam būs iespēja klausīties pieredzes stāstus no krūts vēža pacientu atbalsta biedrības “VITA” vadītājas Irinas Janumas

Aicinām interesentus apmeklēt pasākumu, kurā plašāk uzzināsiet par diagnostisko krūts izmeklējumu veikšanas nozīmi!

Digitālā mamogrāfijas iekārta, kas aprīkota ar inovatīvām tehnoloģijām, nodrošina augstu izmeklējuma kvalitāti. Iekārtai ir vislabākie izšķirtspējas rādītāji, kā arī viszemākā starojuma deva standarta izmeklējumiem. Papildu 2D mamogrāfijas skrīningam iekārta ir aprīkota ar 3D tomosintēzes attēlveidošanu, kas ļauj veikt daudz precīzāku diagnostiku.

Mamogrāfijas iekārta iegādāta ERAF projekta “SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” ietvaros. Būtiskākais, ko ņēmām vērā plānošanas dokumentu un projekta iesnieguma sagatavošanas posmā ir nepieciešamība iegādāties modernas un augstas izšķirtspējas iekārtas tieši onkoloģisko slimību agrīnai diagnosticēšanai. Pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldībai, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadībai, kā arī Saeimas deputāta, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas anesteziologa, reanimatologa Gundara Daudzes aktīvai līdzdalībai, Veselības ministrija akceptēja mamogrāfijas iekārtas ar tomosintēzi iegādi, kas nodrošina daudz precīzāku diagnostiku nekā standarta 2D mamogrāfijas iekārtas. Ventspils šobrīd ir vienīgā reģionālā slimnīca, kurā veic mamogrāfijas izmeklējumus ar tomosintēzi, šis pakalpojums līdz šim bija pieejams tikai Rīgas ārstniecības iestādēs.

25.05.2018.