2.jūnijā notiks tradicionālais mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī!”

slimnica

Sestdien, 2.jūnijā plkst. 11:00, par godu Pasaules bērnu dienai, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā notiks tradicionālais mazuļu salidojums „Esmu dzimis Ventspilī”.

Pasākums norisināsies pie SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” galvenās ieejas Vasarnīcu ielā, zālāja zonā.

Ik gadu mazuļu salidojums apvieno ģimenes un dzemdību nodaļas medicīnas personālu sirsnīgā atkalredzēšanās pasākumā. Pasākumā gan lielākos, gan mazākos viesus priecēs muzikāli izpildījumi un pasaku un lasījumi, radošas darbnīcas, bērniem sejiņu apgleznošana u.c. aktivitātes. Pasākumā būs iespēja apskatīt izveidoto attēlu kolāžu ar Ventspils dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem, kuras iepriekš ir iesūtījuši jaunie vecāki. Kolāžu pēc pasākuma uz laiku būs iespēja apskatīt arī slimnīcas reģistratūrā, savukārt pēc tam tā tiks pievienota blakus iepriekšējo gadu veidotajām kolāžām dzemdību nodaļā. Tradicionāli varēs iemūžināt pasākuma mirkļus foto stūrītī kopā ar saviem tuviniekiem, kā arī dzemdību nodaļas personālu. Pasākumā īpašie viesi ir ne tikai ģimenes un dzemdību nodaļas darbinieki, bet arī darbinieki, kas ir devušies pensijā.

Pasākums ir bezmaksas.

Uz tikšanos, sestdien, mazuļu salidojumā!

01.06.2018.