USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Talsu filiālē pieejams jauns Fizikālās terapijas pakalpojums

slimnica

Ar 2018.gada 1.jūniju Talsu slimnīcas fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā iespējams saņemt jaunu pakalpojumu (bez gaidīšanas rindām) - Magnētterapiju, iekārtas metode pielietojama akūtu sāpju gadījumos pie traumām, novērš tūskas, asinsrites traucējumus, ir kā palīgmetode neiroloģisku pacientu ārstēšanai.

Pieejama arī ultraskaņas terapija un fonoforēze, amplipulss (elektroterapija), medicīniskie mikroviļņi.

Ar fizikālās terapijas procedūrām ārstē: mugurkaula problēmas, dažādas sāpes locītavās, kaulos un muskuļos, ausu, deguna un kakla saslimšanas, tāpat arī galvas sāpes, plaušu saslimšanas un citas veselības problēmas.

Fizikālās procedūras uzlabo: pacienta vielmaiņu, asins un limfas cirkulāciju un mobilizē organisma aizsargmehānismus.

Fizikālās terapijas procedūrām iespējams pieteikties zvanot pa tālruni 27869917, katru darba dienu no 8:00 - 17:00.

Procedūras tiek veiktas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles rehabilitācijas nodaļā, 1. stāva 122.kabinetā. Plašāka informācija par izmeklējumu veidiem pieejama slimnīcas mājaslapā: www.ziemelkurzemesslimnica.lv

05.06.2018.