USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Izmanto iespēju, studē programmas Māszinībās!

slimnica

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedāvā pilna laika klātienes studijas studiju programmā "Māszinības", ar iegūstamo kvalifikāciju – māsa un māsas palīgs.

• Programma “Māszinības” ar iegūstamo kvalifikāciju māsa - studiju ilgums 3 gadi, 80 budžeta vietas;
  • Programma “Māszinības” ar iegūstamo kvalifikāciju māsas palīgs - studiju ilgums 1 gads, 108 budžeta vietas.

Sadarbībā ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu, tiek piedāvāta praksē balstīta izglītība ar iespēju praktiskās nodarbības un praksi apgūt Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

Elektroniskā uzņemšana studijām atvērta no 1.06.2018. www.rcmc.lv

Uzņemšana klātienē no 2.07 - 13.07.2018. Rīgā, J.Asara ielā 5, katru darba dienu no plkst 9.00 - 17.00

Neskaidrību gadījumā par iesniedzamajiem dokumentiem lūgums rakstīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

21.06.2018.