USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā viesojās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība

Piektdien, 6.jūlijā, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā (ZKRS) vizītē ieradās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) pārstāvji, lai pārrunātu ārstniecības un administratīvā darba organizācijas jautājumus.

Uroloģijas profila attīstībā jau pagājušajā gada nogalē tika ielikti stabili pamati, piesaistot uz ambulatorām pieņemšanām sertificētu uroloģi I.Celmiņu. Turpinot attīstību, piektdien, vizītes laikā, RAKUS pārstāvji tika iepazīstināti ar uroloģijas attīstības plānu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, kā arī tika diskutēts par aktualitātēm uroloģijas nozarē un tika lemts sadarboties ar mērķi attīstīt uroloģijas profilu.

Atbilstoši plānam, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, tiks sniegti pamata pakalpojumi - konsultācijas, diagnostika, uroloģiskās manipulācijas un ārstēšana. Savukārt sarežģītos gadījumos pacientiem ārstēšana tiks nodrošināta Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS). Tāpat sākotnējā posmā RAKUS, kā viena no vadošajām Latvijas slimnīcām uroloģijā, sniegs atbalstu nepieciešamo speciālistu nodrošināšanā ZKRS.

Lai veicinātu efektīvāku pārvaldību, slimnīcu pārstāvji vienojās par sadarbību un pieredzes apmaiņu IT sistēmu uzlabošanā, konkrēti materiālu, instrumentu un medikamenti uzskaitē ar mērķi efektīvāk izmantot pieejamos resursus. Precīza un efektīva pieejamo resursu pārvaldība ir nepieciešama, lai racionāli un efektīvi spētu sniegt nepieciešamo ārstēšanu pacientiem.

Ziemeļkurzemes reģionālās un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji apmainījās ar pieredzi projektu realizēšanā un attīstībā, ar mērķi turpināt uz attīstību vērstu sadarbību. Vizītes izskaņā RAKUS pārstāvji apmeklēja Ķirurģijas nodaļu, Kurzemes acu centru, Nefroloģijas nodaļu, un Operāciju bloku.

Foto (no labās) Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis Kaspars Plūme, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes loceklis Dainis Gīlis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes locekle Kristīna Bidzāne, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Guntis Blumbergs, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā ārste - valdes locekle Linda Mičule, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes loceklis asoc.prof. Vilnis Lietuvietis un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ķirurģijas nodaļas vadītājs – ķirurgs Ģirts Štekerhofs.

10.07.2018.