phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Gaidīšanu rindu mazināšanai ir iegādāti papildus Holtera monitori

Ar mērķi samazināt gaidīšanas rindas, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir iegādāti papildus trīs Holtera monitori. Līdz šim gaidīšanas rindas ilga vairāk, kā vienu mēnesi, savukārt tagad nav jāgaida ilgāk par divām nedēļām.

Holtera monitorēšana ir sirds ritma pieraksts 24 vai 48 stundu garumā. Metodi izmanto gan jauniem pacientiem ar sirds ritma traucējumiem, gan gados veciem pacientiem ar sirds slimību vēsturi. Holtera monitorēšana tiek nozīmēta pacientiem, kam novēroti galvas reiboņi, lēns pulss, ģīboņi vai citas sūdzības. Šādos gadījumos metode palīdz atšķirt sirds ritma traucējumus no galvas smadzeņu apasiņošanas traucējumiem. Tā ir neatsverama metode, lai diagnosticētu neskaidrus sirds ritma traucējumus, bezsamaņas epizodes.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Kardioloģijas nodaļā tiek piedāvāts pakalpojums ambulatoriem pacientiem – Holtera monitorēšana. Šobrīd Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir pieejami seši Holtera monitori ambulatoro pakalpojumu sniegšanai. Pakalpojumu saņemšanai ir nepieciešams nosūtījums no Jūsu ģimenes ārsta vai ārsta speciālista.

Veicot izmeklējumu, pacientam pie krūtīm tiek pielikti elektrodi, kurus saslēdz ar nelielu nolasīšanas ierīci. Praktiski elektrodi un nolasīšanas ierīce ir viegli lietojama – tā neapgrūtina pacienta ikdienas aktivitātes un ērti ir “paslēpjama” zem apģērba.

Pierakstīties uz izmeklējumu var pa tālruni 63620942.

 

12.07.2018.