phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Uzsākta Ventspils slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas projektēšana

Vakar, 24. jūlijā, Ventspils slimnīcā tika parakstīts līgums starp SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” un SIA „OZOLA & BULA, arhitektu birojs” par Ventspils slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas būvprojekta izstrādi. 

Projekta ietvaros Ventspils slimnīcā paredzēts izveidot atsevišķu Rehabilitācijas nodaļu, izbūvējot divu stāvu piebūvi pie slimnīcas ēkas Pētera ielā 33. Pieprasījums pēc rehabilitācijas pakalpojumiem pieaug ar katru gadu, taču esošajās slimnīcas telpās nav iespējams attīstīt jaunus pakalpojumu veidus un piesaistīt jaunus speciālistus, lai sniegtu pakalpojumus lielākam pacientu skaitam. Pēc Projekta īstenošanas un jaunu Rehabilitācijas nodaļas telpu izveides iedzīvotājiem būs pieejams plašāks rehabilitācijas pakalpojumu klāsts ērtās un mūsdienīgās telpās, izmantojot modernu aprīkojumu. Jaunajā Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 10 dienas stacionāra gultas vietas, plaša fizioterapijas zāle ar speciālajiem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins, ūdens procedūras, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Rehabilitācijas nodaļas būvprojekta izstrāde ilgs vienu gadu, savukārt būvdarbus plānots veikt 2020.–2021. gadā. Būvprojekta izstrādes un autoruzraudzības izmaksas saskaņā ar iepirkuma rezultātiem ir 88 363,54 EUR (t.sk. PVN), 85% no šīm izmaksām sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds, 9% ir valsts budžeta līdzekļi, bet 6% - SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” līdzekļi.

SIA „OZOLA & BULA, arhitektu birojs”, kas tiesības projektēt Ventspils slimnīcas Rehabilitācijas nodaļu ieguva atklāta konkursa rezultātā, ir ilggadēja pieredze medicīnas iestāžu projektēšanā. Arhitektu birojs ir projektējis SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāles jauno ēku, Ventspils pilsētas poliklīnikas ēku, ORTO klīnikas jaunbūvi, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas daudzfunkcionālā korpusa jaunbūvi un vairāku nodaļu pārbūvi un atjaunošanu, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas operācijas bloka rekonstrukciju u.c.

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis uzsvēra, ka ar rehabilitācijas bloka izbūvi pirmām kārtām ieguvēji būs Ventspils pilsētas un reģiona iedzīvotāji, jo tiks nodrošināta iespēja saņemt kvalitatīvus rehabilitācijas pakalpojumus Ventspilī. Tāpat jaunā bloka izveide palīdz nostiprināt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas lomu Latvijas veselības aprūpes sistēmā, tādējādi nodrošinot turpmāku slimnīcas attīstību un jaunu pakalpojumu attīstību nākotnē.

Saeimas deputāts, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas anesteziologs reanimatologs Gundars Daudze, kurš aktīvi līdzdarbojās projekta sagatavošanā, bija gandarīts par rehabilitācijas pakalpojumu attīstību un pieejamības nodrošināšanu Ventspils iedzīvotājiem. Agrīni uzsākta rehabilitācija ir ļoti svarīga pacientiem pēc operācijām, insulta un citām smagām saslimšanām. Tā samazina invaliditātes risku, ļauj pacientiem ātrāk izveseļoties un atgriezties aktīvajā dzīvē.

Foto (no labās) Saeimas deputāts, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas anesteziologs reanimatologs Gundars Daudze, SIA „OZOLA & BULA, arhitektu birojs” arhitekte Andra Bula, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenā ārste - valdes locekle Linda Mičule.

Plašāk par projekta īstenošanas aktualitātēm aicinām sekot līdzi slimnīcas mājaslapā www.ziemelkurzemesslimnica.lv.

25.07.2018.