USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā uzlabo pacientu apkalpošanu

Lai uzlabotu saziņu starp iedzīvotājiem un slimnīcas reģistratūru, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ir izveidots vienots zvanu centrs, kas ir nodalīts no reģistratūras.

“Iepriekš tālruņi atradās slimnīcas reģistratūrā, kas apgrūtināja reģistratūrā darba organizāciju, jo darbinieki vienlaikus atbildēja gan uz telefona zvaniem, gan apkalpoja klientus klātienē,” sacīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis. “Zvanu centru izveidojām ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas kultūru un efektivitāti.”. Slimnīcā darba efektivitāte tiek celta dažādos veidos, t.sk. pārstrukturizējot klientu apkalpošanas sistēmu. Piemēram, darbiniekiem tiek mazināts stress brīdī, kad tiek veikta saziņa klātienē, jo nav nepieciešamība sadalīt uzmanību gan saziņai telefoniski, gan “aci pret aci”. Ar zvanu centra izveidi tiek uzlabota komunikācija ar potenciālo klientu, jo tiek palielināta zvanu līnijas pieejamība. Šobrīd vienlaikus strādā divi darbinieki, kuri apkalpo ienākošos zvanus, nodrošinot pierakstus konsultācijām pie ārstiem speciālistiem, diagnostikas izmeklējumiem, kā arī konsultējot citos veselības aprūpes jautājumos.

Zvanu centrā telefona numurs paliek nemainīgs, pierakstīties pakalpojumiem, kā arī nepieciešamības gadījumā atcelt pierakstu (ja nav iespēja ierasties), iespējams zvanot pa tālruni 636 24665.

Zvanu centrs strādā katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 18:00.

26.10.2018.