USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Mamogrāfijas izmeklējumu pieejamība

Informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, Inženieru ielā 60, mamogrāfijas izmeklējumi par maksu, gan valsts finansējuma ietvaros, ir pieejami bez gaidīšanas laika.

Latvijā ik gadu arvien vairāk uzmanība tiek pievērsta valsts apmaksātas krūts vēža diagnostikas skrīninga programmai ar mammogrāfijas metodi sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem, uz kuru pacientes tiek rakstiski uzaicinātas. Programmas ietvaros, sievietes saņem uzaicinājuma vēstuli, kuru uzrādot ārstniecības iestādē, mamogrāfijas izmeklējums būs pieejams bez maksas.

No 2018. gada krūts un dzemdes kakla vēža profilaktiskās pārbaudes (sākot no 50 gadu vecuma) var veikt arī tad, ja uzaicinājuma vēstule nav paņemta līdzi (arī gadījumos, ja tā ir nozaudēta vai tikusi nosūtīta, bet nav saņemta). Informācija par sievietei nosūtītās uzaicinājuma vēstules numuru un nosūtīšanas datumu ārstniecības iestādēs ir pieejama elektroniski.

Pierakstīties mamogrāfijas izmeklējumiem iespējams zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665, katru darba dienu vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

05.11.2018.