USG kabinets

Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki un izmeklējumi Talsu filiāles slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle informē par aktuālajiem speciālistu pieņemšanas laikiem 2018.gada decembrī.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē 14.decembrī un 20.decembrī pacientus pieņems otolaringoloģe Linda Muldere. LOR speciāliste veic konsultācijas un tādas procedūras kā – audiometrija, timpanometrija un deguna blakusdobumu iekaisumu diagnostika gan pieaugušajiem, gan bērniem. Savukārt LOR speciāliste Jana Grobača pacientus pieņems 29.decembrī. Pie LOR speciālistēm var pieteikties uz valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām.

8.decembrī un 22.decembrī pieņems ginekoloģe-dzemdību speciāliste Lāsma Bidiņa. Dr. Lāsma Bidiņa veic ambulatorās pieņemšanas ginekoloģisko saslimšanas gadījumos, kā arī konsultē jautājumos par kontracepciju un ģimenes plānošanu. Pie Dr. Bidiņas pieejamas gan valsts apmaksātas, gan maksas konsultācijas.

21.decembrī Talsu filiāles slimnīcā pacientus pieņems neiroķirurgs Stefans Rjabcevs, informējam, ka Dr. Rjabcevs sniedz maksas konsultācijas

6.decembrī, 13.decembrī un 20.decembrī pacientus pieņems un konsultēs Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles ķirurgs Agnis Ļuļēns.

Katru pirmdienu no plkst. 11:00 līdz 16:00 Talsu filiāles slimnīcā ambulatorās pacientu pieņemšanas veic dermatoloģe Aija Šmite. Pie Dr.Šmites iespējams pieteikties gan uz valsts apmaksātām, gan maksas konsultācijām.

Informējam, ka Talsu filiāles slimnīcā ir iespējams veikt dažāda veida datortomogrāfiskos izmeklējumus par valsts finansējumu jau vienas nedēļas laikā!

Uz minētajām un citu speciālistu valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām iespējams pieteikties zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 632 59997, katru darba dienu vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

03.12.2018.