phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

2018.gadā Ventspilī dzimuši vairāk bērnu

Neskatoties uz to, ka kopumā Latvijā dzemdību skaitam ir tendence samazināties, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā dzemdību skaits ir pieaudzis. 2018.gadā Ventspils Dzemdību nodaļā tika sagaidīti 573 bērniņi, kas ir vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā katrs dzimušais mazulītis ir īpaši gaidīts, šogad, 2019.gada 1.janvārī kā pirmo dzimušo Ventspilī sagaidījām meitenīti!

Ir ļoti patīkami, ka arvien vairāk ģimenes izvēlas savas atvases sagaidīt tieši Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā. Visa kolektīva vārdā vēlamies pateikties ikkatrai ģimenei par uzticēšanos!

Vēlam visiem skaistu, mīlestības un veiksmes bagātu gadu!

02.01.2019.