Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada janvārī

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē par aktuālajiem ārstu pieņemšanas laikiem Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada janvārī!

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ir iespējams apmeklēt valsts apmaksātu otolaringologa (LOR speciālists) konsultāciju 9.,17.,19.,23. un 30.janvārī. Talsu filiāles slimnīcā strādā trīs LOR speciālisti, kuri veic konsultācijas un tādas procedūras kā – audiometrija, timpanometrija un deguna blakusdobumu iekaisumu diagnostika gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pie LOR speciālistēm var pieteikties uz valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām.

4.janvārī un 12.janvārī pieņems ginekoloģe-dzemdību speciāliste Lāsma Bidiņa. Dr. Lāsma Bidiņa veic ambulatorās pieņemšanas ginekoloģisko saslimšanas gadījumos, kā arī konsultē jautājumos par kontracepciju un ģimenes plānošanu. Pie Dr. Bidiņas pieejamas gan valsts apmaksātas, gan maksas konsultācijas.

19.janvārī Talsu filiāles slimnīcā pacientus pieņems neiroķirurgs Stefans Rjabcevs, informējam, ka Dr. Rjabcevs sniedz maksas konsultācijas.

Katru pirmdienu no plkst. 11:00 līdz 16:00 Talsu filiāles slimnīcā ambulatorās pacientu pieņemšanas veic dermatoloģe Aija Šmite. Pie Dr.Šmites iespējams pieteikties gan uz valsts apmaksātām, gan maksas konsultācijām.

Informējam, ka Talsu filiāles slimnīcā ir iespējams veikt dažāda veida datortomogrāfiskos izmeklējumus par valsts finansējumu jau vienas nedēļas laikā!

Uz minētajām un citu speciālistu valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām iespējams pieteikties zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 632 59997, katru darba dienu vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

03.01.2019.