phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Informācija esošajiem un topošajiem asinsdonoriem!

Ir brīži kad, kāds no mūsu līdzcilvēkiem ir nonācis neapskaužamā situācijā un viņam ir nepieciešama asins pārliešana. Šādās situācijās aicinām tuviniekus neļauties satraukumam, jo Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā ir sagatavotas asins rezerves.

Asins sagatavošanas nodaļas personāls seko līdzi asins rezervju pieejamībai un plūsmai uz slimnīcas nodaļām, atbilstoši asins komponenšu pieprasījumiem. Gadījumos, kad rezerves mazinās, tās tiek iegūtas no citiem asins sagatavošanas punktiem Kurzemē vai Valsts asinsdonora centra (VADC) Rīgā. Pacientu skaits, kam ir nepieciešamas asins komponentes, ir neparedzams, tādēļ rezerves tiek veidotas nepārtraukti!

Asins sagatavošanas nodaļa ar iedzīvotāju palīdzību spēj nodrošināt nepieciešamo asins komponenšu skaitu, tāpēc aicinām visus esošos uz topošos asinsdonorus Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ziedot asinis tam paredzētajās dienās – pirmdienās un piektdienās no plkst. 8:00 līdz 10:00.

Atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļas kapacitātei, lai nodrošinātu drošu un kvalitatīvu asins komponenšu sagatavošanu, vienā dienā (asins donoru pieņemšanas laikā) ir iespējams pieņemt ne vairāk kā 40 asins donorus.

Paldies visiem par lielo atsaucību un nesavtīgo palīdzību līdzcilvēkiem! Uz tikšanos piektdien!

09.01.2019.