Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Informācija esošajiem un topošajiem asinsdonoriem!

Ir brīži kad, kāds no mūsu līdzcilvēkiem ir nonācis neapskaužamā situācijā un viņam ir nepieciešama asins pārliešana. Šādās situācijās aicinām tuviniekus neļauties satraukumam, jo Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā ir sagatavotas asins rezerves.

Asins sagatavošanas nodaļas personāls seko līdzi asins rezervju pieejamībai un plūsmai uz slimnīcas nodaļām, atbilstoši asins komponenšu pieprasījumiem. Gadījumos, kad rezerves mazinās, tās tiek iegūtas no citiem asins sagatavošanas punktiem Kurzemē vai Valsts asinsdonora centra (VADC) Rīgā. Pacientu skaits, kam ir nepieciešamas asins komponentes, ir neparedzams, tādēļ rezerves tiek veidotas nepārtraukti!

Asins sagatavošanas nodaļa ar iedzīvotāju palīdzību spēj nodrošināt nepieciešamo asins komponenšu skaitu, tāpēc aicinām visus esošos uz topošos asinsdonorus Ventspilī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ziedot asinis tam paredzētajās dienās – pirmdienās un piektdienās no plkst. 8:00 līdz 10:00.

Atbilstoši Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļas kapacitātei, lai nodrošinātu drošu un kvalitatīvu asins komponenšu sagatavošanu, vienā dienā (asins donoru pieņemšanas laikā) ir iespējams pieņemt ne vairāk kā 40 asins donorus.

Paldies visiem par lielo atsaucību un nesavtīgo palīdzību līdzcilvēkiem! Uz tikšanos piektdien!

09.01.2019.