Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Aicinām apmeklēt informācijas dienu 24. janvārī!

Ceturtdien, 24.janvārī plkst. 13.00, SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina ikvienu interesentu apmeklēt informācijas dienu par veselības aprūpes pakalpojumiem un to pieejamību Ventspilī.

Informācijas dienas ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar sertificētiem oftalmologiem (acu ārstiem), Mārtiņu Ābelīti un Kasparu Ozolu, kuri stāstīs par kārtību, kādā viņi veic pieņemšanas, kā norit sadarbība ar optometristu, kādos gadījumos vērsties pie acu ārsta, kā jāgatavojas kataraktas un glaukomas operācijām, kā arī atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem.

Informēsim arī par gaidīšanas laikiem uz izmeklējumiem un konsultācijām, kā arī citām aktualitātēm.

Informācijas dienas norises vieta: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas 1.stāva konferenču zāle (ieeja no Vasarnīcu ielas).

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties Informācijas dienā, jo tā ir iespēja ne tikai uzzināt aktualitātes klātienē, bet arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

14.01.2019.