phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aicinām apmeklēt informācijas dienu 24. janvārī!

Ceturtdien, 24.janvārī plkst. 13.00, SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina ikvienu interesentu apmeklēt informācijas dienu par veselības aprūpes pakalpojumiem un to pieejamību Ventspilī.

Informācijas dienas ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar sertificētiem oftalmologiem (acu ārstiem), Mārtiņu Ābelīti un Kasparu Ozolu, kuri stāstīs par kārtību, kādā viņi veic pieņemšanas, kā norit sadarbība ar optometristu, kādos gadījumos vērsties pie acu ārsta, kā jāgatavojas kataraktas un glaukomas operācijām, kā arī atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem.

Informēsim arī par gaidīšanas laikiem uz izmeklējumiem un konsultācijām, kā arī citām aktualitātēm.

Informācijas dienas norises vieta: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas 1.stāva konferenču zāle (ieeja no Vasarnīcu ielas).

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” aicina iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties Informācijas dienā, jo tā ir iespēja ne tikai uzzināt aktualitātes klātienē, bet arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

14.01.2019.