Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Procedūru kabineta darba laika - izmaiņas!

Informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas procedūru kabinets nedarbosies 4., 6., 13. un 22.februārī!

Procedūru kabinets Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā pieejams katru darba dienu no plkst. 16:00-18:30, savukārt sestdienās iespējams izmantot pakalpojumus piesakot vizīti iepriekš pa tālruni 636 620 980.

Procedūru kabinetā veic injekcijas, tiek mērīts asinsspiediens, kā arī iespējams vakcinēties pret dažādām infekciju slimībām, tajā skaitā pret gripu.

Uzziņas, par procedūru kabinetā aktuālajām vakcīnām un pakalpojumiem, pa tālruni 636 620 980.

04.02.2019.