phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada februārī

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca (turpmāk tekstā ZKRS) informē par aktuālajiem ārstu pieņemšanas laikiem Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada februārī!

ZKRS Talsu filiālē ir pieejamas valsts apmaksātas otolaringologa (LOR speciālists) konsultācijas 11. un 27.februārī pie Dr. Okoroego. Kopumā Talsu filiāles slimnīcā strādā trīs LOR speciālisti, kuri veic konsultācijas un tādas procedūras kā – audiometrija, timpanometrija un deguna blakusdobumu iekaisumu diagnostika gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pie LOR speciālistiem var pieteikties uz valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām.

Tāpat ZKRS Talsu filiāles slimnīca aicina visas topošās māmiņas apmeklēt Grūtnieču aprūpes kabinetu, kurā pieņem pieredzējusi vecmāte Tatjana Neilande. Tatjanai Neilandei ir liela darba pieredze, tādēļ viņa palīdzēs bērniņa gaidīšanas laiku padarīt drošāku, kā arī nepieciešamības gadījumā topošajai māmiņai nozīmējot papildus ultrasonogrāfijas izmeklējumus vai konsultāciju pie ginekologa. Ja grūtniecība norit bez sarežģījumiem, grūtniecības novērošanu var veikt vecmāte - šis pakalpojums ir valsts apmaksāts, līdz ar to topošajai māmiņai nav papildus izdevumi. Ja jau iepriekš ir bijušas dzemdības, vēlams ņemt līdzi iepriekšējo Mātes pasi, kā arī pēdējā gada laikā pie ginekologa veikto analīžu rezultātus.

Uz minētajām un citu speciālistu valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām iespējams pieteikties zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 632 59997, katru darba dienu vai arī piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

Jāatzīmē, ka sākot ar martu, Talsu filiāles slimnīcā būs pieejamas valsts apmaksātas un maksas kardiologa konsultācijas. Pacientus pieņems Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas stipendiāte Dr. Meiere. Tuvākajā laikā sekos informācija par Dr. Meieres pieņemšanas laikiem!

Kā arī visas Talsu filiāles slimnīcas kolektīva vārdā, lūdzam pacientus būt atbildīgiem un ziņot slimnīcas reģistratūrai, ja nevarat ierasties uz konsultāciju/izmeklējumu vai esat pakalpojumi saņēmuši citā ārstniecības iestādē, paziņojot par to Talsu filiāles slimnīcas reģistratūrai pa tālruni 632 59997. Dosim iespēju līdzcilvēkiem tikt uz vizīti pie speciālista ātrāk!

04.02.2019.