phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

      Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu filiāles slimnīcas darbinieki paaugstina zināšanas komunikāciju prasmēs

Sākot ar šodienu, 5.februāri, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles personāls, 4.nedēļu garumā apgūs jaunas prasmes un zināšanas komunikācijas veidošanā un uzlabošanā ar pacientiem un kolēģiem.

Sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda projektu “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana”, Talsu filiāles slimnīcā, norisināsies neformālās izglītības programma “Veselības aprūpes un sociālajā jomā iesaistītā personāla un pacienta komunikācijas prasmju pilnveidošana”. Kopumā paredzētas 4 nodarbības, no 5.februāra līdz 27.februārim, vienu reizi nedēļā, visas dienas garumā. Mācību vadītāja ir Ieva Vaine, psiholoģe, komunikāciju trenere un konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kura ieguvusi Sociālo zinātņu maģistru psiholoģijā.

Izglītības programmas mērķis ir pilnveidot ārstniecības personu un farmācijas speciālistu profesionālās zināšanas, prasmes un kompetences efektīvas komunikācijas sekmēšanai ar pacientiem un kolēģiem.

Mācību programmas ietvaros tiks apgūtas tādas tēmas, kā saskarsme, emocionālais un racionālais līmenis saskarsmē, komunikācijas process un to lomas veselības aprūpē, konfliktu risināšanas prasme un citas tēmas.

Programmas noslēgumā tiks vērtētas izglītojamo teorētiskās zināšanas ar testu, kā arī izglītojamie iegūs apliecību par izglītības programmas apguvi.

05.02.2019.