phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Profilaktiskās redzes pārbaudes bērniem

Kurzemes acu centra oftalmologi aicina neatlikt bērnu profilaktisko redzes pārbaudi uz laiku īsi pirms mācību uzsākšanas.

Ierasti, ka pirms bērni uzsāk skolas gaitas  ir jāveic profilaktiskā redzes pārbaude. Diemžēl vērojama tendence, ka tas tiek darīts pavisam īsu laiku pirms mācību uzsākšanas, visbiežāk augustā, līdz ar to veidojas rindas uz šo pakalpojumu. Tāpēc Kurzemes acu centra oftalmologs, Kaspars Ozols, aicina bērnu vecākus laicīgi veikt šo izmeklējumu, jo ārsta atzinums ir derīgs 1 gadu. Informējam, ka Dr.Ozols pieņem bērnus, kuri sasnieguši 5 gadu vecumu.

Lai pieteiktos vizītei pie oftalmologa uz profilaktisko redzes pārbaudi aicinām zvanīt uz Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reģistratūru Ventspilī pa tālruni 636 24665.

06.03.2019.