phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997

 

Speciālistu pieņemšanas laiki

      
         Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

     Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

 

    Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

 

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aicinām uzņēmumu kolektīvus ziedot asinis!

Šodien, 8.martā, Ventspils bibliotēkas kolektīvs veica brīnišķīgu darbu un kopā kļuva par asins donoriem.

Visas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vārdā izsakām pateicību par labo darbu, ko viņi paveica un ceram, ka šī kļūs par tradīciju visam kolektīvam!

Aicinām arī citus uzņēmumu kolektīvus iesaistīties donoru kustībā, jo kopā mēs varam glābt vairāk! Kolektīvus aicinām nodot asinis ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 63632092.

Gaidīsim asinsdonorus Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā (Inženieru iela 60, Ventspils) katru pirmdienu un piektdienu no plkst. 8:00 līdz 10:00.

Papildus informāciju iespējams uzzināt ierodoties Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Asins sagatavošanas nodaļā klātienē, zvanot pa tālruni 63632092 vai izlasot interesējošo informāciju portālos www.ziemelkurzemesslimnica.lv vai www.vadc.lv.

08.03.2019.