Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Aicinām uzņēmumu kolektīvus ziedot asinis!

Šodien, 8.martā, Ventspils bibliotēkas kolektīvs veica brīnišķīgu darbu un kopā kļuva par asins donoriem.

Visas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vārdā izsakām pateicību par labo darbu, ko viņi paveica un ceram, ka šī kļūs par tradīciju visam kolektīvam!

Aicinām arī citus uzņēmumu kolektīvus iesaistīties donoru kustībā, jo kopā mēs varam glābt vairāk! Kolektīvus aicinām nodot asinis ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 63632092.

Gaidīsim asinsdonorus Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā (Inženieru iela 60, Ventspils) katru pirmdienu un piektdienu no plkst. 8:00 līdz 10:00.

Papildus informāciju iespējams uzzināt ierodoties Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Asins sagatavošanas nodaļā klātienē, zvanot pa tālruni 63632092 vai izlasot interesējošo informāciju portālos www.ziemelkurzemesslimnica.lv vai www.vadc.lv.

08.03.2019.