Biežāk uzdotie jautājumi par valsts veselības apdrošināšanas iemaksām!

Uzņemšanas nodaļa (SMPP)                                       phone632 23350

Urologa konsultācijas Talsu filiāles slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle informē, ka sākot ar 1.aprīli, pacientus ambulatori konsultēs sertificēta uroloģe Egita Deine.

Urologs ir ārsts, kurš specializējies plaša spektra urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā. Dr. Deine pacientiem sniedz konsultācijas ambulatori, kā arī ārstē uroloģiskās saslimšanas. Vizītes laikā ārste iegūst informāciju par pacienta sūdzībām, vispārējo veselības stāvokli, iepriekš pārslimotajām slimībām, operācijām, lietotajiem medikamentiem u.c.

Dodoties vizītē pie Dr. Deines, aicinām līdzi ņemt visus ar konkrēto slimību saistītos izrakstus un slēdzienus, kas saņemti slimnīcās, ambulatorās iestādēs un pie dažādiem speciālistiem, kā arī iepriekš veiktos izmeklējumus, piemēram, asins un urīna analīzes, ultrasonogrāfiju vai citu izmeklējumu rezultātus. Tas ārstei palīdz iegūt maksimāli daudz informācijas, atvieglo diagnozes noteikšanu un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju. Turklāt šī informācija palīdz taupīt laiku un līdzekļus, jo var gadīties, ka daži izmeklējumi jau ir veikti un vairs nav jātkārto.

Pie uroloģes Egitas Deines iespējams pieteikties gan uz valsts apmaksātu, gan maksas konsultāciju, zvanot uz Talsu filiāles slimnīcas reģistratūru pa tālruni 632 59997.

12.03.2019.