phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Diennakts medicīniskā palīdzība Talsu filiāles slimnīcā tiks nodrošināta arī turpmāk

Svarīga informācija iedzīvotājiem par neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Talsu filiāles slimnīcā.

Atsaucoties uz plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par steidzamās medicīniskās palīdzības punktu (SMPP) likvidēšanu vairākās ārstniecības iestādēs Latvijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas (ZKRS) Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne informē, ka slimnīcā Talsos arī turpmāk visu diennakti tiks nodrošināta medicīniskā palīdzība un SMPP no 1.aprīļa tiek pārdēvēta par Uzņemšanas nodaļu.

Vēlamies iedzīvotājus nomierināt, palīdzība, kā ierasts, tiks sniegta Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā. Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā tiek organizēta valsts apmaksāta neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana 24 stundas diennaktī tiem pacientiem, kuriem nepieciešama tūlītēja, neatliekama palīdzība saistībā ar akūtu saslimšanu vai traumu.

Kā ierasts, arī turpmāk Talsu filiāles slimnīcā 7 dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī ir pieejami tādi ārsti speciālisti, kā ķirurgs, internists, anesteziologs - reanimatologs, kā arī tiek veikti diagnostiskie izmeklējumi.

01.04.2019.