Diennakts medicīniskā palīdzība Talsu filiāles slimnīcā tiks nodrošināta arī turpmāk

Svarīga informācija iedzīvotājiem par neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu Talsu filiāles slimnīcā.

Atsaucoties uz plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par steidzamās medicīniskās palīdzības punktu (SMPP) likvidēšanu vairākās ārstniecības iestādēs Latvijā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas (ZKRS) Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne informē, ka slimnīcā Talsos arī turpmāk visu diennakti tiks nodrošināta medicīniskā palīdzība un SMPP no 1.aprīļa tiek pārdēvēta par Uzņemšanas nodaļu.

Vēlamies iedzīvotājus nomierināt, palīdzība, kā ierasts, tiks sniegta Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā. Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā tiek organizēta valsts apmaksāta neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana 24 stundas diennaktī tiem pacientiem, kuriem nepieciešama tūlītēja, neatliekama palīdzība saistībā ar akūtu saslimšanu vai traumu.

Kā ierasts, arī turpmāk Talsu filiāles slimnīcā 7 dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī ir pieejami tādi ārsti speciālisti, kā ķirurgs, internists, anesteziologs - reanimatologs, kā arī tiek veikti diagnostiskie izmeklējumi.

01.04.2019.