Profilaktiskā redzes pārbaudes pirmskolas vecuma bērniem

Kurzemes acu centra oftalmologi aicina neatlikt bērnu profilaktisko redzes pārbaudi uz laiku īsi pirms mācību uzsākšanas.

Ierasti, ka pirms bērni uzsāk skolas gaitas obligāti ir jāveic profilaktiskā redzes pārbaude. Diemžēl ir vērojama tendence, ka tas tiek darīts pavisam īsu laiku pirms mācību uzsākšanas, visbiežāk augustā, līdz ar to veidojas rindas uz šo pakalpojumu. Šī iemesla dēļ, Kurzemes acu centra oftalmologs, Kaspars Ozols, aicina vecākus laicīgi pierakstīt savu atvasi uz šo izmeklējumu, jo ārsta atzinums ir derīgs 1 gadu!

Piesakot bērnu vizītei pie oftalmologa uz profilaktisko redzes pārbaudi, aicinām informēt reģistratūras personālu par bērniņa vecumu. Šī informācija ir būtiska, lai Jums piedāvātu izdevīgāko pieņemšanas laiku, jo oftalmologiem atšķiras pacientu pieņemšana atkarībā no vecuma grupas.

Vizītes pieteikšana: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reģistratūrā Ventspilī pa tālruni 636 24665 vai klātienē, Inženieru ielā 60.

05.04.2019.