phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Profilaktiskā redzes pārbaudes pirmskolas vecuma bērniem

Kurzemes acu centra oftalmologi aicina neatlikt bērnu profilaktisko redzes pārbaudi uz laiku īsi pirms mācību uzsākšanas.

Ierasti, ka pirms bērni uzsāk skolas gaitas obligāti ir jāveic profilaktiskā redzes pārbaude. Diemžēl ir vērojama tendence, ka tas tiek darīts pavisam īsu laiku pirms mācību uzsākšanas, visbiežāk augustā, līdz ar to veidojas rindas uz šo pakalpojumu. Šī iemesla dēļ, Kurzemes acu centra oftalmologs, Kaspars Ozols, aicina vecākus laicīgi pierakstīt savu atvasi uz šo izmeklējumu, jo ārsta atzinums ir derīgs 1 gadu!

Piesakot bērnu vizītei pie oftalmologa uz profilaktisko redzes pārbaudi, aicinām informēt reģistratūras personālu par bērniņa vecumu. Šī informācija ir būtiska, lai Jums piedāvātu izdevīgāko pieņemšanas laiku, jo oftalmologiem atšķiras pacientu pieņemšana atkarībā no vecuma grupas.

Vizītes pieteikšana: Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reģistratūrā Ventspilī pa tālruni 636 24665 vai klātienē, Inženieru ielā 60.

05.04.2019.