Aicinām iesūtīt fotogrāfijas mazuļu salidojuma „Esmu dzimis Ventspilī!” 2019.gada kolāžai

Bērniņa pirmais smaids, pirmie patstāvīgie soļi, pirmais cepums vai spageti makaroni ne tikai vēderā, bet arī visapkārt, tās ir atmiņas, kuras iemūžinām ne tikai mūsu sirdīs, bet dažkārt arī fotogrāfijās. Pavisam tuvu jau ir 1.jūnijs, kad atkal būs iespēja mums kopā satikties pasākumā “Esmu dzimis Ventspilī!”.

Tradicionāli, pasākuma ietvaros, veidojam foto kolāžu ar vecāku iesūtītajām bērniņu fotogrāfijām, kuras apkopojam un pēc pasākuma izvietojam Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā. Katra iesūtītā fotogrāfija ir vēl viens prieka avots dzemdību nodaļas personālam par dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem.

Kas tev jādara, ja vēlies pievienot 2019.gada kolāžai savu bērnības vai sava bērniņa/-ņu fotogrāfijas?

1. Sameklē vēlamo fotogrāfiju – fotogrāfiju aicinām iesniegt digitālā formātā (jpg, png vai pdf);
  2. Fotogrāfijas faila nosaukumā raksti (tekstu nav nepieciešams likt digitāli uz pašas fotogrāfijas, bet gan tikai nomainīt faila nosaukumu) - Vārds Uzvārds - diena.mēnesis.gads. ;
  3. Iesūti fotogrāfiju e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ;
  4. Saņem apstiprinājumu e-pastā.

Kolāžai nepieciešami sagatavošanas darbi, tādēļ aicinām vecākus iesūtīt mazuļu vai arī personīgās bērnības bildes digitālā formātā līdz 21.aprīlim!

Gaidīsim gan to mazuļu fotogrāfijas, kuri dzimuši pēdējo pāris gadu laikā, gan arī senāk dzimušo bērnības bildes.

08.04.2019.