Talsu filiāles slimnīcā iespējams noteikt potītes brahiālo indeksu

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle informē, ka, sākot ar 15.aprīli, trīs nedēļas iedzīvotājiem būs pieejams  izmeklējums – potītes brahiālā indeksa noteikšana.

Šis izmeklējums dod pamatpriekšstatu par kāju artēriju stāvokli, ļauj noteikt kāju artēriju caurlaidību un pēc aparāta mērījumiem, ārsts-ultrasonogrāfists tālāk dos norādījumus paplašinātai doplerogrāfiskai izmeklēšanai, ja tas būs nepieciešams. Izmeklējums ir svarīgs īpaši pacientiem, kuri ikdienā smēķē.

Turpmākās trīs nedēļas piedāvājam šo izmeklējumu veikt Talsu filiāles slimnīcas ultrasonogrāfijas kabinetā par pacienta iemaksu 4,27€. Lai veiktu potītes brahiālā indeksa noteikšanu, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Pieteikties izmeklējumam var zvanot uz Talsu filiāles slimnīcas reģistratūru pa tālruni      632 59997 vai klātienē.

15.04.2019.