Aicinām izmantot iespēju un pieteikties studijām programmā “Māszinības”

Informējam, ka ar 3.jūniju ir iespējams elektroniski pieteikties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas piedāvātajās programmās 2019./2020.studiju gadam.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžu, arī turpmāk tiks īstenota praksē balstīta izglītības programma “Māszinības” ar iespēju māsām un māsu palīgiem praktiskās nodarbības un praksi apgūt Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedāvā pilna laika klātienes studijas dažādās programmās. Aicinām iepazīties ar tām koledžas mājaslapā - https://rcmc.lv/studiju-programmas/

Elektroniskā uzņemšana studijām atvērta no 3.06.2019. , www.rcmc.lv

Uzņemšana klātienē no 1.07.2019., Rīgā, J.Asara ielā 5.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties:

• Par studiju programmām un koledžu ar Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studiju nodaļas vadītāju Lieni Veitneri, tālr. 67273154 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Par studiju procesa organizatoriskajiem jautājumiem ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galveno medicīnas māsu Lilitu Grinpauku, tālr.63620950 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

11.06.2019.