Pensionāru biedrības darinātie zābaciņi turpina sildīt jaundzimušo pēdiņas

Par tradīciju Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ir kļuvusi tikšanās ar pensionāru biedrību “Ventspils Liedags”, kuras laikā Dzemdību nodaļa saņem nenovērtējami skaistu dāvanu.

Visa gada garumā pensionāru biedrības “Ventspils Liedags” pārstāves ar mīlestību un rūpēm ir darinājušas adītus un tamborētus zābaciņus dāvināšanai Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem. Šodien, 9.maijā, Dzemdību nodaļā ciemojās biedrības pārstāves un pasniedza dāvinājumu, lai zābaciņi dotos ceļā pie jaunajām ģimenēm. Šī ir jau ceturtā reize, kad Dzemdību nodaļā saņemam no biedrības šādu dāvinājumu un šogad čaklās rociņas darinājušas rekordlielu skaitli - 160!

Pensionāru biedrības vadītāja Marija Kuzmane priecājas, ka jau kārtējo gadu maijā dodas ciemos uz Dzemdību nodaļu, un var pasniegt dāvinājumu, kuru darināšanā piedalījušās vairāk kā 20 rokdarbnieces, kas sarūpēts mazajām pēdiņām lielā mīlestībā, lielā cieņā un ar vislabākajiem vēlējumiem.

Arī valdes priekšsēdētājs Juris Lācis par dāvinājumu izteica sirsnīgu pateicību: “Pagājušajā gadā Dzemdību nodaļā dzemdību skaits palielinājās un par to paldies jāsaka Dzemdību nodaļas kolektīvam, kas savu darbu veic izcili, tādēļ arī ģimenes arvien vairāk izvēlas mazulīti laist pasaulē tieši Ventspilī. Neapšaubāmi nodaļā ir pieejamas augstas klases medicīniskās iekārtas, komforta palātas u.c., bet tikpat svarīga ir attieksme un emocijas, kuras sniedzam pacientiem. Lielu sirsnību un mīļumu ģimenes saņem arī no Jūsu puses, no Jūsu ar mīlestību darinātajiem rokdarbiem. Priecājamies par Jūsu iniciatīvu uzsākt un turpināt tradīciju. Liels paldies visām rokdarbniecēm, kas piedalījās zābaciņu tapšanā!”.

09.05.2019.