phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

      
      Fizikālās terapijas pakalpojumi

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Aicinām ziedot asinis!

Aicinām aktīvi iesaistīties gan esošos, gan jaunos donorus ziedot asinis līdzcilvēkiem, kuri nonākuši nelaimē un kuriem asins pārliešana var dot cerību izdzīvot.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcā Ventspilī kļūt par asinsdonoru iespējams katru pirmdienu un piektdienu no plkst. 8:00 līdz 10:00. Lai kļūtu par asinsdonoru, ir jāievēro šādi nosacījumi:

  • esi 18-65 gadus jauns;
  • Tev ir derīgs personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte);
  • sver ne mazāk par 50kg;
  • esi paēdis, izgulējies, atpūties un jūties labi;
  • esi vesels un pēdējā laikā neesi slimojis;
  • pirms tam esi piekopis veselīgu uzturu un lietojis daudz šķidruma;
  • dienā pirms asins nodošanas NEESI lietojis alkoholu;
  • NEESI nodevis asinis vismaz 9 nedēļas, un 12 mēnešu periodā to neesi darījis 4 reizes (attiecas uz sievietēm) vai 6 reizes (attiecas uz vīriešiem);
  • iemesli, kuru dēļ nevari vai uz noteiktu laiku nedrīksti nodot asinis skatīt ŠEIT.

Ja esat nolēmis kļūt par asinsdonoru, dodoties uz asins sagatavošanas kabinetu, līdzi ņemiet pasi vai ID karti un bankas konta numuru. Bez personu apliecinoša dokumenta donori netiek pieņemti. Pirms asins ziedošanas obligāti būs jāaizpilda asins donora anketa, ārstniecības persona pārbaudīs Jūsu veselības stāvokli, kā arī abu elkoņu locītavu vēnas. Pēc ārstniecības personas apstiprinājuma, varēsiet doties nodot asinis. Anketas aizpildīšana, veselības pārbaudes un asins nodošana tiek organizēta vienuviet Asins sagatavošanas nodaļā.

Gaidīsim asinsdonorus Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā (Inženieru iela 60, Ventspils) katru pirmdienu un piektdienu no plkst. 8:00 līdz 10:00. Papildus informāciju iespējams uzzināt ierodoties Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī Asins sagatavošanas nodaļā klātienē, zvanot pa tālruni 63632092 vai izlasot interesējošo informāciju portālos www.ziemelkurzemesslimnica.lv vai www.vadc.lv.

Pateicamies visiem asinsdonoriem par atsaucību un palīdzību līdzcilvēkiem!

30.05.2019.