Ventspils slimnīcā atver papildus urologa konsultācijas

Turpinot attīstīt Uroloģijas profilu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī ir piesasitīti un sākot ar 7.jūniju darbu uzsāks divi jauni urologi Arvis Freimanis un Sanda Siliņa.

Jaunie speciālisti gan ārstēs pacientus stacionārā, gan pieņems ambulatori.

Urologs ir ārsts-speciālists, kurš specializējies plaša spektra urīnizvadsistēmas un reproduktīvās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā. Speciālists sniedz konsultācijas ambulatori, kā arī ārstē uroloģiskās saslimšanas. Vizītes laikā tiek iegūta informācija par pacienta sūdzībām, vispārējo veselības stāvokli, iepriekš pārslimotajām slimībām, operācijām, lietotajiem medikamentiem u.c.

Vizītei pie urologa var pieteikties jau 7.jūnijā, kad tiks sniegtas valsts apmaksātas ambulatorās konsultācijas laika posmā no 10:00 līdz 15:00, ar iepriekšēju pierakstu slimnīcas reģistratūrā klātienē vai zvanot pa tālruni 636 24665.

Dodoties vizītē pie urologa, aicinām līdzi ņemt visus ar konkrēto slimību saistītos izrakstus un slēdzienus, kas saņemti slimnīcās, ambulatorās iestādēs un pie dažādiem speciālistiem, kā arī iepriekš veiktos izmeklējumus, piemēram, asins un urīna analīzes, ultrasonogrāfiju vai citu izmeklējumu rezultātus. Tas palīdz iegūt maksimāli daudz informāciju, atvieglo diagnozes noteikšanu un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju.

Pirmā pacientu pieņemšanas reize plānota 7.jūnijā, savukārt par turpmāko darba organizāciju informēsim drīzumā, kā arī aicinām interesēties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reģistratūrā Ventspilī klātienē vai zvanot pa augstākminēto tālruni.

5.06.2019.