phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone6632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā pieejamas uztura speciālistes konsultācijas

Ar prieku paziņojam, ka Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai ir izdevies piesaistīt kvalificētu uztura speciālisti Aneti Šteinbergu, kura Ventspilī uzsāks ambulatorās pacientu pieņemšanas sākot ar 24.jūliju.

Uztura speciālists ir augsti kvalificēta ārstniecības persona ar augstāko izglītību, kurš piedalās pacientu veselības veicināšanas, izglītošanas, ārstniecības un rehabilitācijas procesā. Uztura speciālists veic ar uzturu un pārtiku saistītu plānošanu, analīzi un pētījumus.

Anete Šteinberga slimnīcā konsultēs stacionāra pacientus par to, kā pielāgot uzturu dažādu slimību gadījumos, kā arī pirms un pēc operācijām. Tāpat pacientus konsultēs arī ambulatori un strādās ar pacientu individuāli.

Uztura speciālists konsultē tādos jautājumos, kā:

  • veselīga uztura pamatprincipi;
  • svara korekcija (samazināšana, palielināšana);
  • uzturs dažādos dzīves posmos – grūtniecības un zīdīšanas laikā, menopauzē;
  • senioru uzturs;
  • sportistu un aktīva dzīvesveida piekritēju uzturs;
  • uztura terapija veselības traucējumu, hronisku slimību gadījumos;
  • dažādas diētas, to efektivitāte un zinātniskais pamatojums;
  • vegāns, veģetārs uzturs

Dodoties vizītē pie uztura speciālistes Anetes Šteinbergas, aicinām līdzi ņemt iepriekš veiktos izmeklējumus un analīzes, ja tādas ir. Pieteikties uz ambulatoro konsultāciju pie uztura speciālistes var zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē.

Noteikti jāatzīmē, ka A.Šteinberga arī vadīs lekcijas topošajām māmiņām par uzturu grūtniecības laikā. Pirmā lekcija norisināsies 24.jūlijā plkst. 17:00, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, 1.stāva konferenču zālē. Cena par vienas lekcijas apmeklējumu ir 8,00 EUR, bet, ja topošā māmiņa uz lekciju vēlas nākt kopā ar vīru/dzīvesbiedru vai citu tuvinieku, tad maksa ir 11,00 EUR. Pieteikties lekcijai var zvanot uz Dzemdību nodaļu pa tālruni 63624404.

19.07.2019.