Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 300. bērniņš

Slimnīcas dzemdību nodaļā, 30. jūlijā, BK “Ventspils” kapteiņa Māra Gulbja ģimenē tika sagaidīta veselīga meitenīte. Turpinot aizsākto tradīciju, arī šoreiz devāmies sveikt šī gada 300. dzimušā mazulīša ģimeni. Meitenīte Gabriela ir otrais bērniņš ģimenē un sver 4,554 kilogramus, kā arī ir 56 cm gara.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku Gulbja ģimenei, slimnīcas kolektīvs pasniedza piemiņas dāvaniņu – siltu plediņu, pasaku grāmatu un vasarīgus ziedus. Ģimeni sveica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība un Dzemdību nodaļas personāls.

Līdz 2019. gada jūlija mēnesim Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļā kopumā sagaidītas 152 meitenes un 147 puiši. Ventspils slimnīcā savas atvasītes pasaulē laiž ne tikai ventspilnieces un Ventspils novada topošās māmiņas. Mūsu slimnīcā dzemdēt izvēlas arī sievietes no Talsiem, Kuldīgas, Rīgas un citām pilsētām un novadiem.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl veselību jaunajai ģimenei!

31.07.2019.