Lekcijas topošajiem vecākiem 2019.gada augustā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs aicina topošās māmiņas apmeklēt izglītojošu lekciju ciklu, lai savlaicīgi sagatavotos bērniņa piedzimšanai.

Topošajām māmiņām katru mēnesi tiek piedāvātas dažādas lekcijas, kurās tiek sniegtas praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē. Lekciju laikā tiek sniegtas atbildes uz topošo māmiņu jautājumiem, kā arī sniegti padomi dažādām ikdienas situācijām. Lekcijas iespējams apmeklēt arī kopā ar vīru/dzīvesbiedru vai citu tuvinieku, tādejādi sagatavojot ne tikai māmiņas, bet arī tētus un tuviniekus par gaidāmo.

Augustā tiek piedāvātas trīs lekcijas tēmām – “Dzemdību un pēcdzemdību periods”, “Pareizs uzturs grūtniecēm un nedēļniecēm”, “Handlings” - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā.

Lekciju grafiks 2019.gada augustā:

07.08.2019. plkst.17.00 - „Dzemdību un pēcdzemdību periods”

Lekcijā iespējams uzzināt par dzemdību procesu, par to kā dzemdības sākas un kad ir vislabākais laiks, lai brauktu uz dzemdību nodaļu. Bieži vien jaunās māmiņas uz nodaļu atbrauc par ātru – dzemdību priekšvēstnešu laikā, kas parasti pāriet un grūtniecei nereti jādodas atpakaļ uz mājām. Tāpat šajā lekcijā tiek runāts par to, kādas sajūtas var būt pēcdzemdību periodā.

21.08.2019. plkst.17.00 - „Pareizs uzturs grūtniecēm un nedēļniecēm”

Lekcijā māmiņām tiek stāstīts par pareiza uztura pamatprincipiem grūtniecības laikā, kā arī pecdzemdību periodā. Uztura speciāliste Anete Šteinberga sniegs vērtīgus padomus ko un kā ēst, lai mazulim un jaunajai māmiņai nekā netrūktu.

28.08.2019. plkst.17.00 - „Handlings” - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā

Lekcijā var uzzināt, kā pareizi bērniņu turēt uz rokām, kā viņu ģērbt, kā mainīt pamperi, lai mazulis tiktu kustināts pareizi un izvairītos no paaugstināta tonusa. Šī lekcija noder ne tikai mammām, bet arī tētiem, jo arī tētis pildīs tos pašus pienākumus, ko māmiņa.

Lekcijas topošajiem vecākiem notiek trešdienās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas jaunā korpusa 1.stāva konferenču zālē (ieeja no Vasarnīcu ielas). Cena par vienas lekcijas apmeklējumu ir 8,00 EUR, bet, ja topošā māmiņa uz lekciju vēlas nākt kopā ar vīru/dzīvesbiedru vai citu tuvinieku, tad maksa ir 11,00 EUR. Uzziņas un pieteikšanās lekcijām pa tālruni 63624404 vai personīgi ierodoties dzemdību nodaļā pie vecmātēm.

05.08.2019.