phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Atvadas no ilggadēja kolēģa un drauga

Vasaras vēsās brīzes paņēmušas vējiem līdzi mīlošu tēvu, vīru, draugu, ilggadēju darba kolēģi Dr. Valdi Kupeli. Ar skumjām acīs, izsakām visdziļāko līdzjūtību Valda ģimenei, tuviniekiem un draugiem, kas ik dienas bijuši kopā ar viņu!

Dr. Valdis Kupelis Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā aizvadījis četrdesmit divus gadus, kur diendienā iemantoja lielu cieņu un uzticību gan kolēģu, gan pacientu lokā. Esot Dr. Kupeļa klātbūtnē, nepazuda sajūta, ka viņš ir cilvēks, kam varam pilnībā uzticēties, un pārliecība par speciālista profesionalitāti nezuda ne mirkli. Valdis ik dienas bijis prasīgs gan pret sevi, gan pret saviem kolēģiem, lai sasniegtu visaugstākos mērķus.

Laika gaitā vadījis Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu un vienlaikus sabiedriskā kārtā bijis pilsētas un rajona galvenais dzemdību speciālists un ginekologs. Dr. Valdis Kupelis iemantojis dažādus amatus Ventspils slimnīcā, kā arī ieguvis jaunus izaicinājumus un zināšanas slimnīcas darba specifikas būtībā. 

Ventspils slimnīcas kolektīvs ir pateicīgs par doto iespēju strādāt kopā ar profesionālu speciālistu un labu draugu.

Brīdis, kad atvadāmies no cilvēka vienmēr ir smags, bet atcerēsimies, ka mums paliek mūsu atmiņas un tās no mums nepazudīs!

Ventspils slimnīcas kolēģi!

16.08.2019.