phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Tiks atjaunotas Neiroloģijas un Dzemdību nodaļas

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” noslēdza būvdarbu līgumus ar SIA “TIKEM” par atjaunošanas darbu veikšanu Ventspils slimnīcas Dzemdību un Neiroloģijas nodaļās. 

Būvdarbi tiks veikti ERAF projekta “SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” ietvaros. Būvdarbu izmaksas saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem ir EUR 305 939,08 (bez PVN). Atjaunošanas darbu būvuzraudzību veiks SIA “VENTEG”. Būvdarbu izpildes laiks plānots no š.g. augusta otrās puses 4 mēnešu garumā Neiroloģijas nodaļā un 3 mēnešus – Dzemdību nodaļā.

Dzemdību nodaļā plānots veikt 6 palātu un vairāku pirmsdzemdību telpu atjaunošanas darbus, kā arī visā nodaļā plānots nomainīt gaismekļus uz energoefektīviem un resursus taupošiem, atjaunot ugunsdzēsības signalizāciju un iekšējos vājstrāvas tīklus. Atjaunotajām palātām plānots izveidot mājīgu interjeru un piešķirt tematiskus nosaukumus, katrā palātā izvietojot attiecīgās tēmas fotoreprodukcijas. Projekta ietvaros Dzemdību nodaļas vajadzībām 2018. gadā jau iegādātas vairākas jaundzimušo aprūpes iekārtas – plaušu mākslīgās ventilācijas iekārtas, fototerapijas sistēma un sildīšanas matracis, savukārt šogad plānots iegādāties 2 jaundzimušo reanimācijas galdus. Tā kā atjaunošanas darbi tiks veikti tikai daļā telpu, nodaļas darbs netiks traucēts. Dzemdību bloka atjaunošanas darbus plānots veikt nākošajā būvdarbu kārtā – 2020. gadā.

Neiroloģijas nodaļā tiks izveidota Insulta vienības intensīvās aprūpes palāta ar 6 gultām un pacientu dzīvībai svarīgo rādītāju monitorēšanas sistēmu, lai nodrošinātu nepārtrauktu pacientu veselības stāvokļa uzraudzību un kvalitatīvu insulta pacientu aprūpi. Remontdarbi tiks veikti arī visā pārējā nodaļā pakāpeniski, nepārtraucot nodaļas darbu. Neiroloģijas nodaļas vajadzībām tiks iegādātas arī jaunas, elektriski regulējamas pacientu gultas un skapīši.

Lūdzam pacientus būt saprotošiem remontdarbu veikšanas procesā un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

21.08.2019.