Informācija ZKRS Talsu filiāles apmeklētājiem

Informējam, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā piektdien, 23.augustā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē nebūs pieejami ambulatorie rentgena izmeklējumi.

Šajā laika periodā netiks veikti RTG ar ģimenes ārstu vai citu speciālistu nosūtījumiem, kā arī nevarēs veikt profilaktiskās pārbaudes. Citu sniegto veselības aprūpes pakalpojumu darbība netiks traucēta.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

22.08.2019.