Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 400.bērniņš

Dzemdību nodaļas kolektīvam mazulīša piedzimšana ir īpašs brīdis, tādēļ arvien rodam iespēju satikties ar ģimenēm. Turpinot tradīciju, vakar, 23.septembrī, devāmies sveikt slimnīcā šī gada 400. dzimušā mazulīša ģimeni.

Slimnīcas dzemdību nodaļā, 20.septembrī, Bērziņu ģimenē tika sagaidīta veselīga meitenīte. Meitenīte ir trešais bērniņš ģimenē, sver 3.55 kilogramus un ir 48 cm gara.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku Bērziņu ģimenei, slimnīcas kolektīvs pasniedza piemiņas dāvaniņu – siltu plediņu, pasaku grāmatu un ziedus.

Ģimeni sveica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, valdes locekle - galvenais ārsts Linda Mičule un Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl veselību ģimenei!

24.09.2019.