phoneKontaktinformācija Ventspilīshadow

Reģistratūraphone636 24665
Darba laiks
                                    (darba dienās)
08:00 - 18:00

* Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI

 

Saziņa ar Infekciju slimību nodaļu
     par Covid - 19: 25783999

 

 

Laboratorijas
darba laiki   phone636 22077

Darba dienās:07:30 - 15:30

 

Traumpunktsphone636 24721

 

Dzemdību nodaļaphone636 24404

 

Tālrunis donoriemphone 636 20947 phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997*
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

*Ja neizdodas saziņa ar reģistratūru, nosūtiet kontaktinformāciju saziņai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  un Jums atzvanīsim.

 

 ** Pierakstoties slimnīcas pakalpojumiem, esiet gatavi nosaukt vārdu uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru, lai varētu Jūs pierakstīt pakalpojumam un lai, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties atkārtoti!

 

AMBULATORĀS SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS UN DIAGNOSTISKIE IZMEKLĒJUMI


Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Talsu slimnīcas jaunuzceltajai ēkai nosvinēta 5. gadu jubileja

Ar daudz laba vēlējumiem svinīgi atzīmēta jaunuzceltās Talsu slimnīcas ēkas 5. gadu jubileja. Kopš 2014. gada jaunās ēkas projekta īstenošanas – Ziemeļkurzemes un citu novadu iedzīvotājiem ir iespēja ārstēties patīkamās, plašās un mūsdienīgi aprīkotās telpās.

Atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja Latvijas Republikas Veselības ministrijas Investīciju un Eiropas savienības fondu uzraudzības departamenta direktore Agnese Tomsone, kura izteica atzinīgus vārdus par slimnīcas darbu un moderni aprīkotajām telpām. A. Tomsone novēlēja slimnīcas darbiniekiem turpināt iesākto darbu un sasniegt nospraustos mērķus.

Savukart Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols pauda prieka sajūtu par aizvadītajiem pieciem gadiem un uzteica slimnīcas darbiniekus par ieguldīto darbu slimnīcas attīstībā un vadības mērķtiecību. D. Karols atzinīgi novērtēja arī Gundara Daudzes sniegto atbalstu Talsu slimnīcas projekta īstenošanā. Arī Arbor Medical Korporācijas valdes locekle Dace Rātfeldere atzīmēja Talsu slimnīcas iegādāto ultrasonogrāfijas iekārtu, kas ir viena no pasaulē labākajām diagnostikas iekārtām.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis savā uzrunā ar sirsnīgiem sveicieniem un laba vēlējumiem sveica Talsu slimnīcas kolektīvu. Atzīmējot, ka esam vienota slimnīca Ventspilī un Talsos ar kopīgu attīstības plānu un izvirzītajiem mērķiem.

Valdes locekle Kristīna Bidzāne izteica lielu pateicību visam slimnīcas personālam par ieguldīto darbu, kā arī pateicās Talsu novada domei par sniegto atbalstu jaunu speciālistu piesaistei un novēlēja kolektīvam arī turpmāk mērķtiecīgi virzīties uz priekšu. Ar laba vēlējuma vārdiem dalījās arī citi Talsu slimnīcas sveicēji.

Pasākuma laikā atklāja jauno ultrasonogrāfijas iekārtu, kas iegādāta ERAF projekta “SIA „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” īstenošanas ietvaros, kā arī Kurzemes acu centra Talsu filiāles kabinetu.

28.09.2019.