Iespējami komunikācijas traucējumi

Informējam, ka apstākļu sakritību dēļ, no 7.-12.oktobrim ir iespējami komunikāciju traucējumi saziņai ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils zvanu centru (saziņa par pierakstu pakalpojumiem; uzziņas).

Aicinām iedzīvotājus būt pacietīgiem un izmantot iespēju zvana laikā pēc norādes nospiest taustiņu “1”, lai brīdī, kad operators atbrīvojas, Jums varētu atzvanīt. Veicot atkārtotus zvanus, līnija tiek papildus noslogota. Savukārt, ja ir iespējams, aicinām saņemt reģistratūras pakalpojumus klātienē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

07.10.2019.