phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā pieejamas bērnu infektologa konsultācijas

Ar rūpēm par bērniem, informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā, sākot ar š.g. 2. novembri darbu uzsāks sertificēta bērnu infektoloģe un Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja Inga Ziemele.

Bērnu infektologs ir ārsts, kurš specializējies dažādu infekciju slimību diagnostikā un ārstēšanā. Infektologa konsultācijas būtu īpaši nepieciešamas dažādu vīrusu, bakteriāla vai parazitāra infekciju gadījumos, kad ģimenes ārsta zināšanas un kompetence vairs nav pietiekama, kā arī hronisku noritošu infekciju gadījumā, piemēram, infekcējoties ar vīrushepatītu C.

Konsultācijas laikā infektologs izmeklēs pacientu, noteiks iespējamos papildizmeklējumus, piemēram, asins analīzes un attēla diagnostikas izmeklējumus, kā arī pēc vajadzības noteiks papildus vizīti.

Bērnu infektoloģe Inga Ziemele pacientus pieņems vienu reizi mēnesī – sestdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 15:00. Cena par vienu konsultāciju ir 25, 00 EUR. Lai saņemtu valsts apmaksātu konsultāciju, maksājot valstī noteikto pacienta iemaksu, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Pieteikšanās uz konsultācijām, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē.

30.10.2019.