Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā pieejamas bērnu infektologa konsultācijas

Ar rūpēm par bērniem, informējam, ka Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā, sākot ar š.g. 2. novembri darbu uzsāks sertificēta bērnu infektoloģe un Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja Inga Ziemele.

Bērnu infektologs ir ārsts, kurš specializējies dažādu infekciju slimību diagnostikā un ārstēšanā. Infektologa konsultācijas būtu īpaši nepieciešamas dažādu vīrusu, bakteriāla vai parazitāra infekciju gadījumos, kad ģimenes ārsta zināšanas un kompetence vairs nav pietiekama, kā arī hronisku noritošu infekciju gadījumā, piemēram, infekcējoties ar vīrushepatītu C.

Konsultācijas laikā infektologs izmeklēs pacientu, noteiks iespējamos papildizmeklējumus, piemēram, asins analīzes un attēla diagnostikas izmeklējumus, kā arī pēc vajadzības noteiks papildus vizīti.

Bērnu infektoloģe Inga Ziemele pacientus pieņems vienu reizi mēnesī – sestdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 15:00. Cena par vienu konsultāciju ir 25, 00 EUR. Lai saņemtu valsts apmaksātu konsultāciju, maksājot valstī noteikto pacienta iemaksu, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Pieteikšanās uz konsultācijām, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē.

30.10.2019.