Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 500. bērniņš

Pirmdiena, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvam, iezīmējusies kā vēl viens brīnišķīgs notikums – 2019. gada dzemdību nodaļā 500. dzimušā mazulīša godināšana.

Vairākus gadus, kā tradīciju esam iedibinājuši katra 100. dzimušā mazuļa ģimenes sveikšanu, kuras ietvaros pasniedzam piemiņas dāvaniņas no Ventspils slimnīcas, un, tieši šodien mājās dodas šī gada 500. mazulis. Liepu ģimenē meitiņa sagaidīta 30. novembrī. Meitenīte ir pirmais bērniņš ģimenē un jau šodien ģimene dodas atpakaļ uz mājām, Talsos. Meitiņa ir vesela, sver 4 kilogramus un ir 54 cm gara.

Novēlot veselību, izturību, lielu laimi un prieku Liepu ģimenei, slimnīcas kolektīvs pasniedza piemiņas dāvaniņu – siltu plediņu, pasaku grāmatu un protams ziedus māmiņai.

Ģimeni sveica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl veselību ģimenei!

02.12.2019.