Tālrunis donoriemphone 636 32092

Izsludināts iepirkums Rehabilitācijas nodaļas būvniecībai

SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” izsludinājusi būvdarbu iepirkumu “Rehabilitācijas nodaļas pārbūve Pētera ielā 33, Ventspilī”.

Ar iepirkuma dokumentāciju var iepazīties: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/31397.
Piedāvājumu iesniegšanas termiņš – 20.01.2020.

SIA “OZOLA & BULA, arhitektu birojs” izstrādātais būvprojekts paredz divu stāvu piebūves izbūvi pie esošās slimnīcas ēkas Pētera ielā 33. Jaunajā Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Rehabilitācijas nodaļas būvniecību plānots veikt 2020.- 2021. gadā. Rehabilitācijas nodaļas būvniecība tiks finansēta ERAF projekta “SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras attīstība” ietvaros. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu savai dzīves vietai.

Rehabilitācijas nodaļas vizualiziācijas. Projektētājs: SIA ,,OZOLA & BULA, arhitektu birojs”

27.12.2019.