Sagaidīts šī gada pirmais bērniņš

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs sveica šī gada pirmo dzimušo mazulīti.

Ventspils dzemdību nodaļā 3. janvārī  tika sagaidīts otrais bērniņš Šilovu ģimenē - meitiņa. Meitiņa sver 3,436 kilogramus un ir 52 cm gara. Gan māmiņa, gan mazulīte jūtas labi un šodien jau devās mājās. Ģimene atzīst, ka mājās ar nepacietību gaida jau pulks ar sveicējiem.

Šilovu ģimene izteica pateicību Dzemdību nodaļas personālam, kas bijuši kopā ar viņiem šajā nozīmīgajā brīdī un snieguši atbalstu!

Šī gada pirmā mazulīša ģimeni sveica Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un Dzemdību nodaļas vecākā vecmāte Gunta Cērpa. Māmiņai tika uzdāvināti ziedi, un par piemiņu protams, lai silda meitiņu sedziņa, kā arī pasaku grāmata ar desmit pasaulē iecienītākajām bērnu pasakām.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīvs novēl izturību un veselību ģimenei!

06.01.2020.