Bērnu neirologa konsultācijas

Jau aptuveni divus gadus Ventspils slimnīcā, bērnus ar neiroloģiskām diagnozēm, ambulatori konsultē un ārstē Latvijā zināmais un augsti kvalificētais bērnu neirologs, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu neiroloģijas virsārsts un Latvijas bērnu neirologu asociācijas vadītājs Guntis Rozentāls.

Bērnu neirologs diagnosticē un ārstē slimības, ko izraisa centrālās un perifērās nervu sistēmas bojājumi, kā arī novērtē bērna fizisko un garīgo attīstību. Pirms doties pie speciālista, iesakām konsultēties ar savu ģimenes ārstu.

Pie bērnu neirologa vajadzētu vērsties, ja ir sekojošas sūdzības:

• neirotiski stāvokļi jeb neirotiski tiki (spaidu kustības, piemēram, acu mirkšķināšana, stostīšanās);
  • uzvedības traucējumi (nemotivētas histēriskas reakcijas, elpas aizsišanās raudot, bērnu depresijas utt.);
  • saskarsmes grūtības;
  • miega traucējumi (nakts enurēze, klaigāšana, staigāšana, zīdaiņu nakts miega problēmas);
  • epilepsija;
  • uzmanības deficīta sindroms;
  • hiperaktivitātes sindroms;
  • mācīšanās traucējumi;
  • neskaidras lēkmes (ģīboņi, migrēna, krampji);
  • centrālās nervu sistēmas asinsvadu slimības u.c.;

Izmaksas par konsultāciju: Dr. Guntis Rozentāls pieņem pacientus ar iepriekšēju pierakstu. Nākamā pieņemšanas reize tiek plānota 2019. gada 17. un 18. janvārī. Pieteikties iespējams, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai klātienē. Vienas konsultācijas cena ir 29,50 EUR. Savukārt atkārtotas konsultācijas (viena mēneša ietvaros) cena ir 24,50 EUR.

07.01.2020.