phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā pieejamas LOR konsultācijas

LOR jeb otolaringologs ir ārsts, kurš specializējas deguna, rīkles, aizdegunes un ausu slimību diagnostikā un ārstēšanā.

LOR speciālists var palīdzēt, kad saskaramies ar tādām veselības problēmām, kā iesnas un/ vai aizlikts deguns, sāpes kaklā ar iekaisumu, deguna blakusdobuma iekaisums, balss aizsmakums, nieze ausīs, troksnis ausīs, dzirdes pasliktināšanās, sāpes ausīs un citas ar ausu, kakla un deguna orgānu darbību saistītās sūdzības.

Ventspils slimnīcā Ausu, kakla, deguna slimību nodaļā strādā divi ārsti – otolaringologi:

  • Dr. Kalvis Straupmanis – veic pacientu ārstēšanu stacionārā un otolaringoloģiskās operācijas;
  • Dr. Anete Eimane – veic pacientu ārstēšanu stacionārā, otolaringoloģiskās operācijas, kā arī pieņem pacientus (gan pieaugušos, gan bērnus) ambulatori uz valsts apmaksātām un maksas konsultācijām.

Dodoties vizītē pie otolaringologa, ja ir, līdzi jāņem visi ar konkrēto slimību saistītie izraksti un slēdzieni, kas saņemti slimnīcās, ambulatorās iestādēs un pie dažādiem speciālistiem. Tas ārstam palīdz iegūt maksimāli daudz informācijas, kas atvieglo diagnozes noteikšanu un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju. Turklāt šī informācija palīdz taupīt laiku un līdzekļus, jo var gadīties, ka daži izmeklējumi jau ir veikti un vairs nav atkārtoti jāveic.

*Pierakstīties uz maksas vai valsts apmaksātu konsultāciju pie otolaringologiem iespējams katru darba dienu, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665, vai piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē. Šobrīd uz gaidīšanas laiks konsultācijai par valsts finansējumu pie Dr.Eimanes ir mēnesis.

10.01.2020.