phoneKONTAKTINFORMĀCIJA TALSOSshadow

Reģistratūraphone632 59997
Darba laiks 
(darba dienās)
08:00 - 16:30

     Speciālistu pieņemšanas laiki

 

Laboratorijas
darba laiki   phone632 91856

Darba dienās:07:30 - 15:30

      

Uzņemšanas nodaļaphone632 23350

Uzticības tālrunisphone636 20945
  

Bez iepriekšēja saskaņojuma ar slimnīcas vadību SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”  filmēt, fotografēt un veikt audio ierakstus slimnīcas telpās un teritorijā  ir aizliegts. Slimnīcas ēkās un teritorijā Ventspilī un Talsos izvietotas atbilstošas aizlieguma zīmes. Ierobežojumi noteikti nolūkā aizsargāt pacientu, apmeklētāju un darbinieku sensitīvo informāciju. 

Ventspils slimnīcā gads iesākts ar pārmaiņām slimnīcas vadībā

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī jaunu gadu iesākusi ar pārmaiņām. Ar šodienu, 13. janvāri, slimnīcā darbu uzsāk jauns slimnīcas galvenais ārsts Dr. Edijs Ilziņš, kura pamatspecialitāte ir ārsts anesteziologs - reanimatologs.

Ņemot vērā augsto pieprasījumu pēc nefrologa pakalpojumiem un to ka Dr. Linda Mičule izteica vēlmi darbu slimnīcā turpināt vairāk koncentrējoties uz nefroloģijas profila un Kurzemes nieru aizstājējterapijas centra attīstību, tika pieņemts lēmums meklēt jaunu galveno ārstu.

Atlases gaitā tika izvērtēti pretendenti gan no slimnīcas ārstu vidus, gan no citām ārstniecības iestādēm. Kā piemērotākā kandidatūra tika atzīts un amatā iecelts ārsts anesteziologs - reanimatologs E.Ilziņš.

Dr. Ilziņš no 1990. gada strādā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā Reanimācijas nodaļā, savukārt no 2016. gada pilda arī Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas locekļa pienākumus. Ārsta diplomu anesteziologa - reanimatologa specialitātē ieguvis 1988. gadā Rīgas Medicīnas institūtā (šobrīd: Rīgas Stradiņa universitāte). Papildus iegūts arī sertifikāts eksperta papildspecialitātē. Viņš ir arī Latvijas anesteziologu - reanimatologu biedrības biedrs un Latvijas ārstu ekspertu asociācijas biedrs.

Speciālists slimnīcas reģionālo nozīmību redz plašu un konkurētspējīgu, kā arī saskata iespējas paplašināt pakalpojumu klāstu un veidot to vēl pieejamāku ne tikai Ventspils, bet visas Kurzemes iedzīvotājiem.

Paldies dakterei Lindai Mičulei par ieguldīto darbu galvenā ārsta amata pienākumu veikšanā un vēlam veselīgus un apzinīgus pacientus turpmāk!

13.01.2020.